Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej, Byty 1+1, Karviná - Školská

649.000 Kč
Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Vendula Haltofová
Ing. Vendula Haltofová
telefon: +420 733 455 777
vendula@realitymotyl.cz

Prodej, Byty 1+1, Karviná - Školská

649.000 Kč
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve vyhledávané lokalitě, tzn. na ul. Školské v Karviné. Byt je v přízemí, je po kompletní rekonstrukci včetně zděného jádra. Celý dům je zateplený, byt má plastová okna. Příjemné bydlení v blízkosti veškerá občanská vybavenost. Nízké provozní náklady. Fond oprav: 800 Kč, zálohy za teplo a vodu 1.333 Kč + el. cca 350 Kč, plyn 100 Kč. Momentálně je byt využívaný nájemníky, kdy je čistý nájem 3.000 Kč / měsíc. Nájemníci končí 31/7/2021, nicméně pokud by chtěl někdo tento byt jako investici, mohou v nájmu pokračovat…Zveme na prohlídku. Financování zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Realitní služby s lehkostí.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
2021004
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Karviná
Plocha podlahová:
34 m2
Podlaží:
1. podlaží
Stav objektu:
dobrý
Konstrukce:
panelová
Umístění objektu:
sídliště
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
Mapa:
Zobrazení mapy není u této nemovitosti povoleno

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Je pro mě důležité zjistit potřeby obou stran a dokázat najít nejvhodnější řešení. Ono, mít hezké fotky nebo 3D sken je sice krásné, ale daleko důležitější je podívat se na okolí nemovitosti, cítit atmosféru, vidět sousedy…, a to bohužel u uměle vytvořených inzercí chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že jako zájemci, jsme pak zklamaní z reality a o koupi nemáme vůbec zájem, popř. se zklamání dostaví po koupi, kdy už je pozdě cokoli řešit. Jednám tedy narovinu a tento způsob se mi vždy vyplatil. Udělat pro klienty maximum, je můj cíl.

Mám zájem o spolupráci