Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej chaty 2+1 (50m2) Svojanov

1.290.000 Kč
Celkem 35 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Vendula Haltofová
Ing. Vendula Haltofová
telefon: +420 733 455 777
vendula@realitymotyl.cz

Prodej chaty 2+1 (50m2) Svojanov

1.290.000 Kč
Popis nemovitosti:

Hledáte-li odpočinek od každodenních starostí a stresu a rádi byste měli místo, kde se můžete „uklidit“ a můžete zažít pravou pohodu, tak jste na správné adrese. Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout netradiční chatu. Netradiční je v tom, že je stavěná srdcem na krásném a klidném místě a po celou dobu její existence (cca 60 let) se o ní dobře pečovalo. Chata je obytnou plochou cca 50 m2 a sestává z obývací části napojené na kuchyňku, po svažitých schodech se pak dostaneme do patra, kde je jedna místnost s možností 6ti postelí. U chaty je kryté parkovací stání, zahrada o velikosti 328 m2, další kryté stání, sklep se 7. schodem a dílnička. V chatě je dovedená elektřina, WC na dešťovou vodu svedené do žumpy. Chata patří mezi 4 chaty, které se dělí o společnou venkovní sprchu a užitkovou vodu, která je dovedena na pozemek. Ihned pod chatou je vodní plocha Svojanov, ve které se lze koupat a chytat ryby. V případě zájmu, je možné v chatě vybudovat koupelnu a udělat vrtanou studnu. Cena chaty koresponduje s výjimečností místa i chaty samotné. Vážné zájemce zveme na prohlídku. Reality s lehkostí.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2022013
Operace:
Prodej
Rezervace:
Rezervováno
Adresa:
Maletín
Plocha pozemku:
366 m2
Plocha zastavěná:
38 m2
Plocha podlahová:
50 m2
Stav objektu:
dobrý
Konstrukce:
smíšená
Umístění objektu:
polosamota
Komunikace:
Neupravená
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|approximate|Maletín, okres Šumperk, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
, Maletín, okres Šumperk, Czech Republic

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Je pro mě důležité zjistit potřeby obou stran a dokázat najít nejvhodnější řešení. Ono, mít hezké fotky nebo 3D sken je sice krásné, ale daleko důležitější je podívat se na okolí nemovitosti, cítit atmosféru, vidět sousedy…, a to bohužel u uměle vytvořených inzercí chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že jako zájemci, jsme pak zklamaní z reality a o koupi nemáme vůbec zájem, popř. se zklamání dostaví po koupi, kdy už je pozdě cokoli řešit. Jednám tedy narovinu a tento způsob se mi vždy vyplatil. Udělat pro klienty maximum, je můj cíl.

Mám zájem o spolupráci