Zvolte si typ nemovitosti

O mně

Když se mě někdo zeptá, jak dlouho bych chtěla obchodovat s nemovitostmi, odpovím, že do důchodu.

Tuhle práci jsem začala dělat úplně náhodou v roce 2010, kdy jsem se na Šumpersko přistěhovala a začala tady od nuly. Půl roku jsem nevydělala ani korunu, pak se začalo dařit. Od té doby je takhle práce spíše mojí vášní, stylem života. Trh se od té doby několikrát změnil, práce je každý den jiná, a to mě baví a naplňuje. Ráda řeším komplikované případy a pomáhám zachraňovat lidské štěstí. Vyzkoušela jsem si práci makléřky, manažerky, majitelky realitní společnosti, měla jsem ambice mít velkou realitní kancelář, pobočky, makléře. Postupem času zjistíte, že kvalita práce ostatních není dle vašich představ, a proto jsem se po letech rozhodla dělat to, v čem se cítím nejlépe – osobně se o klienty starat a mít nad vším dohled. Za dobu své praxe jsem dokázala kolem sebe najít spoustu odborníků, takže, pokud si nevím rady, vím, kam zavolat a jak vše správně vyřešit.

Kolem mě se vyrojila spousta makléřů s nejmodernějšími technikami. Stále jsem přemýšlela nad tím, proč se do toho taky nehrnu. Z vlastní zkušenosti preferuji klasický prodej s drobnými úpravami nemovitosti – bez přetvářky. Je pro mě mnohem důležitější zjistit potřeby obou stran a dokázat najít nejvhodnější řešení. Ono, mít hezké fotky nebo 3D sken je sice krásné, ale daleko důležitější je podívat se na okolí nemovitosti, cítit atmosféru, vidět sousedy…, a to bohužel u uměle vytvořených inzercí chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že jako zájemci, jsme pak zklamaní z reality a o koupi nemáme vůbec zájem, popř. se zklamání dostaví po koupi, kdy už je pozdě cokoli řešit. Jednám tedy narovinu a tento způsob se mi vždy vyplatil.

Co se mého soukromého života týče, prolíná se s tím pracovním. Na návštěvách u přátel často slýchávám dotaz „Nechceme to prodávat, ale co myslíš, kolik bychom za to dostali“

Mám ráda přírodu, miluji své dvě úžasné děti. Zažívám s nimi denně spousty radosti a jsou mi velkou inspirací a školou života. Máme dva psy, kteří nás hlídají a doprovázejí životem. Vedle TV velké akvárko s rybičkami, protože je to někdy lepší relax… Nejraději odpočítám na procházce s dětmi a psy někde daleko od lidí… Miluji saunování. Někdy je to potřeba… Ráda se směji a snažím se vše vidět pozitivně. Protože život na téhle planetě je krásný a neměli bychom si jej ničím nechat pokazit.

V nemovitostech jsem hledala domov, protože jsem s předchozím partnerem v bytech i domech, kam jsme se stěhovali, stále hádali. Teď už vím, že ty nemovitosti za to nemohly, že domov tvoří lidé, jež se mají rádi.

Jsem tady od toho, najít vám ten správný dům, byt, chatu, pozemek, vyhovující vašim představám. Vytvořit domov je pak už na vás.

Máte dotazy? Kontaktujte mně:

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Je pro mě důležité zjistit potřeby obou stran a dokázat najít nejvhodnější řešení. Ono, mít hezké fotky nebo 3D sken je sice krásné, ale daleko důležitější je podívat se na okolí nemovitosti, cítit atmosféru, vidět sousedy…, a to bohužel u uměle vytvořených inzercí chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že jako zájemci, jsme pak zklamaní z reality a o koupi nemáme vůbec zájem, popř. se zklamání dostaví po koupi, kdy už je pozdě cokoli řešit. Jednám tedy narovinu a tento způsob se mi vždy vyplatil. Udělat pro klienty maximum, je můj cíl.

Mám zájem o spolupráci