Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej luxusní chalupy

28.100.000 Kč
Celkem 25 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Vendula Haltofová
Ing. Vendula Haltofová
telefon: +420 733 455 777
vendula@realitymotyl.cz

Prodej luxusní chalupy

28.100.000 Kč
Popis nemovitosti:

Sníte o tom, že vlastníte pohádkově krásnou chalupu v čisté přírodě nedaleko lyžařských středisek a cyklostezek (více na stránkách chalupy: dovolenakunci­ce.cz), kterou budete využívat kdykoli během roku k odpočinku, relaxaci a v době, kdy nebudete mít čas, vám bude generovat zajímavý zisk z krátkodobého pronájmu?
Tato stylová chalupa, postavená z vybraných materiálů s důrazem na kvalitu a funkčnost, navíc v současnosti se zavedenou klientelou, v jejímž provozu můžete pokračovat dál – předmětem prodeje je i doména dovolenakuncice.cz s objednávkovým systémem, je aktuálně k dispozici.
Chalupa se skládá z velkého společenského prostoru, kde najdete sedačku, jídelní kout s velkorysým posezením, TV, nadstandardní kuchyň včetně veškerého vybavení (myčka, lednička, indukční deska, chladící box na víno, horkovzdušná trouba s mikrovlnou apod.), také kulečníkový stůl a krbová kamna. Z této hlavní místnosti je vchod francouzským oknem na zastřešenou terasu, do předsíně s hlavním vchodem, který také vede na terasu, pak vstup na schodiště do suterénu, kde je relaxační zóna, chodbou do pokoje v přízemí a sociálního zařízení. Dvě francouzská okna vedou také na balkón, který je po celé délce chalupy a je zde úžasné sedět, odpočívat a dívat se na krajinu kolem. Po dřevěném schodišti nacházející se v hlavní části se dostaneme do patra. Zde jsou umístěny 4 pokoje, z nichž každý má svou koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. V pokoji je pak dvojpostel, úložné prostory a TV. Nad těmito pokoji je ještě půdní prostor, který je momentálně využívaný jako herna pro děti. V suterénu pak najdeme již zmiňovanou relaxační zónu s finskou saunou, vířivkou, odpočívárnou, sprchou a vědrem. Dále je zde pak technická místnost, prádelna, kolárno – lyžárna. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem napojený na centrální dálkový systém, roční náklady na elektřinu jsou pouze 50.000 Kč, voda je z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do čističky. Zahrada kolem objektu je 2.162 m2 a je rozdělena do určitých zón. Ve spodní části je možné parkování, za domem je pak krytá terasa a možnost posezení, grilování apod., kolem domu pak zeleň. Celý objekt je zabezpečen a před vchody jsou umístěny bezpečnostní kamery. Co víc dodat? Chalupa je bez investic a můžete ji využívat dál na pronájem a nebo pro soukromé účely.
Okolí chalupy vybízí ke sportu (4sedačková a další lanovky v dosahu, běžky, koně, kolo, turistika). Financování pomůžeme zařídit vlastním partnerem bez poplatku. Na vážné zájemce se těším na zavolání a ráda si s vámi domluvím prohlídku. Reality s lehkostí.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2021029
Operace:
Prodej
Adresa:
Staré Město
Plocha pozemku:
2328 m2
Plocha zastavěná:
166 m2
Plocha podlahová:
500 m2
Plocha balkonu:
12 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
smíšená
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Stáří objektu:
7
Rok kolaudace:
2015
Výbava - popis:
vířivka, sauna
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.
2|exactly|50.18672111111,16.94215944444
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 11' 12.196"N, 16° 56' 31.774"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Je pro mě důležité zjistit potřeby obou stran a dokázat najít nejvhodnější řešení. Ono, mít hezké fotky nebo 3D sken je sice krásné, ale daleko důležitější je podívat se na okolí nemovitosti, cítit atmosféru, vidět sousedy…, a to bohužel u uměle vytvořených inzercí chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že jako zájemci, jsme pak zklamaní z reality a o koupi nemáme vůbec zájem, popř. se zklamání dostaví po koupi, kdy už je pozdě cokoli řešit. Jednám tedy narovinu a tento způsob se mi vždy vyplatil. Udělat pro klienty maximum, je můj cíl.

Mám zájem o spolupráci