Zvolte si typ nemovitosti

Nabídka nemovitostí

Prodej rodinného domu 4+1 Hrabišín

2.950.000 Kč
Celkem 31 fotografií, zobrazit všechny
Makléř:
realitní makléř: Vendula Haltofová
Ing. Vendula Haltofová
telefon: +420 733 455 777
vendula@realitymotyl.cz

Prodej rodinného domu 4+1 Hrabišín

2.950.000 Kč
Popis nemovitosti:

Hledáte dům pro rodinné bydlení ale marně? Mám pro vás zajímavou nabídku rodinného domu o dispozici 4+1 se zahradnou 1.048 m2, který se nachází v klidné části obce Hrabišín. Dům byl do poslední chvíle obýván, nicméně aktuálně vyklizen a čeká na rekonstrukci a nového majitele. Má novější okna, betonové podlahy, vyvložkovaný komín, jinak vše původní. V přízemí se nachází zádveří, následně prostor, kde byla kuchyň, ze které vedou dveře do jednoho pokoje, který je průchozí do dalšího, z kuchyně se dostaneme dalšími dveřmi do dalšího pokoje, ze kterého je vstup do prostorné koupelny, kde najdeme vanu, sprchový kout, WC a také vchod do technické místnosti, kde je kotel na tuha paliva. Do této místnosti vedou dveře a je přístupná i z venku. V podkroví je pak částečně vybudovaný pokoj, vyvedená voda a odpady a příprava pro možnou koupelnu a třeba i kuchyň. Je zde také vstup na prostornou terasu. Pod schodištěm je spižírna. Kolem domu je pěkná zahrada, kterou protéká čistý potok, je zde garáž a další budovy sloužící k uložení čehokoli, udírna, sklípek. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, voda je vlastní a odpady jsou svedeny do jímky. Pokud vás moje nabídka zaujala, budu ráda, když se ozvete a budu moci vám dům ukázat naživo. Financování zajištuji vlastním partnerem bez poplatku. Reality s lehkostí.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2021026
Operace:
Prodej
Adresa:
Hrabišín
Plocha pozemku:
1142 m2
Plocha zastavěná:
94 m2
Plocha podlahová:
130 m2
Plocha terasy:
10 m2
Stav objektu:
dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
2|exactly|49.91216694444,17.04091472222
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 54' 43.801"N, 17° 02' 27.293"E

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Hledáte partnera pro prodej nemovitosti?
Jste na správné adrese

Kontaktujte mně

Je pro mě důležité zjistit potřeby obou stran a dokázat najít nejvhodnější řešení. Ono, mít hezké fotky nebo 3D sken je sice krásné, ale daleko důležitější je podívat se na okolí nemovitosti, cítit atmosféru, vidět sousedy…, a to bohužel u uměle vytvořených inzercí chybí. Z vlastní zkušenosti vím, že jako zájemci, jsme pak zklamaní z reality a o koupi nemáme vůbec zájem, popř. se zklamání dostaví po koupi, kdy už je pozdě cokoli řešit. Jednám tedy narovinu a tento způsob se mi vždy vyplatil. Udělat pro klienty maximum, je můj cíl.

Mám zájem o spolupráci